דף הבית / אירועים / כנפיים של קרמבו יוצאת למבצע חשיפת התנועה

כנפיים של קרמבו יוצאת למבצע חשיפת התנועה

תנועת הנוער כנפיים של קרמבו, שחניכיה הם ילדים עם צרכים מיוחדים, יוצאת למבצע חשיפת התנועה ומכירות של מוצרי קרמבו לציבור הרחב. התנועה תקים דוכנים בכל הערים בהן היא פועלת במרכזי קניות ובקניונים בהם תציג דפי מידע אודות התנועה, תספר על העשייה החברתית המיוחדת ובנוסף תמכור את מוצרי התנועה.

הפעילות תתקיים בימים חמישי-שישי 12-11 במאי 2017

הכספים שייאספו מהמכירות ישמשו לסבסוד פעילי התנועה המתקשים לממן את דמי ההשתתפות בפעילויות התנועה – דמי ההרשמה, מחנה קיץ ושאר הפעילויות המתקיימות לאורך השנה. התנועה נשענת על תרומות ואין בכוחה לסבסד את כל בקשות ההנחה המופנות אליה.

כחלק מהחזון, בתנועה מאמינים שכל פעילי כנפיים של קרמבו יכולים להיות שותפים בפעילות בדרכים שונות – יציאה למכירות, עזרה בקישוט הדוכנים והשתתפות בדוכני ההסברה.

 

אודות גלי כרמלי שרים

גלי כרמלי-שרים עוסקת בכתיבה, עריכה והקמת אתרים. בעברה עיתונאית ועורכת באתרי אינטרנט. בוגרת לימודי קולנוע. מייסדת אתר שוקולד כחול. נשואה לדורון, איש מחשבים וטייס, ואמא גאה של לוטוס-רן, יהונתן ושרון-לוקאס. כולנו היפראקטיביים (בכייף שלנו), חלקנו גם אוטיסטים

מומלץ לבדוק את

site-banner

חג האוטיסטים הבינלאומי ייחגג היום במודיעין

חג האוטיסטים הבינלאומי הוא יום בו אנו, אנשי המגוון האוטיסטי, חוגגים את קיומנו. שי: אנחנו נפגשים, נהנים יחד וצוחקים, מפריחים בועות סבון וכייף לא להיות לבד

שינוי גודל גופנים