דף הבית / חדשות / שיתוף פעולה חדש יאפשר להורים לילדים עם צרכים מיוחדים למצוא בייביסיטר ועזרה עם ילדיהם המיוחדים באמצעות אפליקציה

שיתוף פעולה חדש יאפשר להורים לילדים עם צרכים מיוחדים למצוא בייביסיטר ועזרה עם ילדיהם המיוחדים באמצעות אפליקציה

שיתוף פעולה חדש יאפשר להורים לילדים עם צרכים מיוחדים למצוא בייביסיטר ועזרה עם ילדיהם המיוחדים באמצעות  אפליקציה.

שיתוף הפעולה שנרקם בין ארגון קשר, עמותה לשינוי חברתי ששם לו למטרה להביא לחיזוק מעמדם של ההורים והמשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים, ושל Angels Nearby, המוכרת גם כ'יצאת מלאך', אפליקציה חברתית חינמית המבוססת על מיקום לעזרה הדדית, נוצר בעקבות היוזמה של נעמי אבנר, אמא מיוחדת הפעילה באחת מקבוצת מנהיגות ההורים של קשר.

אבנר, שיודעת כמה קשה למצוא שירותי בייביסיטר לילדים עם צרכים מיוחדים ולקבל עזרה כללית, גייסה את מכללת דוד ילין בירושלים. במסגרת שיתוף הפעולה, סטודנטים המתמחים בחינוך מיוחד יעזרו למשפחות בשירותי בייביסיטר באמצעות האפליקציה. כך יזכו כ-350 אלף משפחות בארץ שלהן ילד או ילדה עם צרכים מיוחדים לעזרה בקליק אחד, בכל מקום ובזמן אמת.

 

 

אודות גלי כרמלי שרים

גלי כרמלי-שרים, עיתונאית ועורכת. בוגרת לימודי קולנוע. חוקרת אוטיזם פרטית. מייסדת אתר שוקולד כחול, נשואה לדורון, איש מחשבים בהווה וטייס בהתהוות ואמא מאושרת (וסחוטה) של נוגה, יהונתן ושרון-לוקאס, חלקם אוטיסטים.

מומלץ לבדוק את

Alto

חדש בארצות הברית: אלטו – מועדון ההטבות הראשון לאנשים עם מוגבלויות

אלטו מתוכנן להיות יעד צרכני עבור 57 מיליון אמריקאים החיים עם מוגבלויות; מציע יותר מ- 1,000 הטבות והנחות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

שינוי גודל גופנים